Filtry GPS

Filtry do CLARK GPS 20-30

Czy wiesz, że:

Filtry siatkowe stanowią najprostsze konstrukcje. Najczęściej wykonuje się je w postaci cylindrycznych szkieletów, obleczonych siatką filtracyjną. W celu zwiększenia powierzchni filtracyjnej stosuje się m.in. wkłady złożone z dwóch, a nawet i trzech cylindrycznych elementów siatkowych, umieszczonych jeden wewnątrz drugiego lub wykonuje się wkłady o przekroju poprzecznym w postaci wieloramiennej gwiazdy. Sporządza się również wkłady w postaci pakietów, skompletowanych z siatkowych, filtracyjnych tarcz. Zasadniczymi częściami filtru są: korpus filtru , do którego wkręcony jest centralny sworzeń , na którym z kolei nasadzony jest wkład siatkowy z dwoma sekcjami — wewnętrzną oraz zewnętrzną . Wkład filtrujący osłonięty jest kołpakiem . Filtr wyposażony jest także w tłoczkowy zawór obiegowy .*

Baza filtrów

Filtry silnikowe, a także filtry hydrauliczne do wszystkich typów oraz modeli paleciaków, a także wózków widłowych, podnośnikowych, jak i maszyn budowlanych.

Filtry powietrza, oleju, paliwa oraz hydrauliki do najpopularniejszych maszyn transportowych i magazynowych. Dbaj o regularną wymianę filtrów w swojej maszynie. Pozwala to nie tylko dłużej utrzymać jej sprawność na właściwym poziomie, ale też uniknąć wielu kosztownych napraw.