Filtry Cesab

Filtry do wózków widłowych marki Cesab. Wózki widłowe marki Cesab plasują się w ścisłej czołówce najbardziej wydajnych i zaawansowanych technologicznie maszyn do transportu wewnętrznego.

Filtry Cesab

W ofercie firma posiada wózki wysokiego składowania, wózki niskiego składowania prowadzone ręcznie, wózki masztowe prowadzone ręcznie oraz traktorki pociągowe.

Do wszystkich wózków widłowych Cesab możemy zaoferować państwu każdy rodzaj i model filtrów. Oferujemy pełne komplety dobrane do modelu maszyny lub pojedyncze filtry oleju silnikowego, oleju hydraulicznego, powietrza, paliwa i filtry kabinowe. Zapewniamy dostawę na terenie całego kraju jak i za granice.

Filtry do CESAB SID

Filtry do CESAB DRAGO

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.FltryDoWozkow.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

Baza filtrów

Filtry silnikowe, a także filtry hydrauliczne do wszystkich typów oraz modeli paleciaków, a także wózków widłowych, podnośnikowych, jak i maszyn budowlanych.

Filtry powietrza, oleju, paliwa oraz hydrauliki do najpopularniejszych maszyn transportowych i magazynowych. Dbaj o regularną wymianę filtrów w swojej maszynie. Pozwala to nie tylko dłużej utrzymać jej sprawność na właściwym poziomie, ale też uniknąć wielu kosztownych napraw.