Filtry do CPCD

Filtry do BAOLI CPCD 20 Zhejiang 490BPG

Filtry do BAOLI CPCD 25 Zhejiang 490BPG

Filtry do BAOLI CPCD 30 Zhejiang 490BPG

Czy wiesz, że:

Przez nagar rozumie się kruche i twarde związki węglowe, osadzające się na częściach silnika związanych funkcjonalnie z komorą spalania, takich jak denko tłoka, zawory, świece i wewnętrzne powierzchnie głowicy. Wpływ nagaru na pracę silnika jest wyraźnie szkodliwy. Warstwy nagaru osadzonego w komorze spalania zmniejszają jej objętość, zwiększając w ten sposób stopień sprężania silnika. To z kolei sprzyja niekiedy powstawaniu detonacji w silnikach gaźnikowych. Cząstki rozżarzonego nagaru mogą być przyczyną przedwczesnego zapłonu paliwa. Nagar utrudnia chłodzenie komory spalania. Osadzony na grzybkach zaworów silnika może powodować ich odkształcenia nieszczelność i wypalanie.*

Baza filtrów

Filtry silnikowe, a także filtry hydrauliczne do wszystkich typów oraz modeli paleciaków, a także wózków widłowych, podnośnikowych, jak i maszyn budowlanych.

Filtry powietrza, oleju, paliwa oraz hydrauliki do najpopularniejszych maszyn transportowych i magazynowych. Dbaj o regularną wymianę filtrów w swojej maszynie. Pozwala to nie tylko dłużej utrzymać jej sprawność na właściwym poziomie, ale też uniknąć wielu kosztownych napraw.