Filtry do CD

Filtry do BAOLI CD 20 Yanmar 4TNE98

Filtry do BAOLI CD 25 Yanmar 4TNE98

Filtry do BAOLI CD 30 Yanmar 4TNE98

Filtry do BAOLI CD 35 Yanmar 4TNE98

Czy wiesz, że:

Wyraźnie ujemne jest oddziaływanie kwasów organicznych oleju. Wywołują one korozję wielu metali, głównie zaś stopów brązu ołowiowego stosowanego dosyć powszechnie do produkcji panewek silnikowych. Kwasy organiczne wymywają ze stopu łożyskowego ołów, osłabiając w ten sposób strukturę krystaliczną brązu. W wyniku tego stop łożyskowy jest bardzo podatny na wykruszanie i niszczenie. Oprócz wymienionych zanieczyszczeń organicznych, których źródłem powstawania jest sam olej silnikowy oraz paliwo, do oleju mogą przedostawać się również zanieczyszczenia organiczne z najbliższego otoczenia silnika wraz z zasysanym powietrzem. Skutki obecności tych zanieczyszczeń w oleju silnikowym zależą od własności poszczególnych substancji, stanowiących zanieczyszczenia.*

Baza filtrów

Filtry silnikowe, a także filtry hydrauliczne do wszystkich typów oraz modeli paleciaków, a także wózków widłowych, podnośnikowych, jak i maszyn budowlanych.

Filtry powietrza, oleju, paliwa oraz hydrauliki do najpopularniejszych maszyn transportowych i magazynowych. Dbaj o regularną wymianę filtrów w swojej maszynie. Pozwala to nie tylko dłużej utrzymać jej sprawność na właściwym poziomie, ale też uniknąć wielu kosztownych napraw.